Jaki krem pod oczy po 30?

Skóra kobiety po 30 roku życia powoli zwiększa swoje wymagania w porównaniu ze skórą dwudziestolatek. Warto wybrać odpowiednie kosmetyki, by jak najdłużej cieszyć się jędrną, napiętą skórą bez zmarszczek. Zwłaszcza jeśli chodzi o skórę pod oczami.

Powolne dojrzewanie

Po 25 roku życia skóra zaczyna się starzeć w widoczny sposób. Jeśli skóra we wczesnej młodości nie była odpowiednio pielęgnowana, to już koło 30 roku życia mogą pojawić się na niej widoczne zmarszczki i przebarwienia. Szczególnie szkodliwe dla stanu skóry jest opalanie się, unikanie okularów przeciwsłonecznych oraz częsty kontakt z wiatrem i słoną wodą. Aby zminimalizować efekty upływającego czasu, warto dobrać odpowiednie kosmetyki pielęgnacyjne. Szczególną uwagę należy zwrócić na wybór właściwego kremu pod oczy, gdyż skóra pod oczami jest najbardziej delikatna i na niej najszybciej widać upływający czas i zaniedbania. Krem pod oczy dla trzydziestolatki powinien mieć lekką, szybko wchłaniającą się konsystencję, dobrze współgrającą z makijażem. Powinien mieć działanie liftingujące i napinające, aby minimalizować nie tylko pierwsze kurze łapki, ale także cienie pod oczami i obrzęki, tak powszechne wśród przemęczonych kobiet po trzydziestce. Odpowiedni będzie lekki, naturalny preparat, taki jak Richevon, który jest nie tylko skuteczny, ale także naturalny i delikatny.

Właściwe proporcje

Delikatne, naturalne składniki aktywne kremu Richevon są idealnie dopasowane do potrzeb skóry trzydziestolatek. Aktywne składniki, takie jak ekstrakt z ruszczyka kolczastego, wyciąg z kwiatów lawendy, kofeina i koenzym Q10 skutecznie i delikatnie napną i wygładzą delikatną skórę pod oczami Jednocześnie, kosmetyk pozbawiony jest szkodliwych i obciążających silikonów, parabenów i innych zbędnych substancji chemicznych.
Kobieta w wieku 30 lat powoli wchodzi w dojrzałość, zachowując jednocześnie pełnię urody i młodego wyglądu. Aby jak najdłużej cieszyć się młodością, warto zadbać o siebie jak najwcześniej. Codzienna pielęgnacja, zdrowy tryb życia i regularny sen sprawią, że każda kobieta będzie cieszyć się nienaganną skórą przez długie lata.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Powered by WordPress